Posilujeme na Slovensku.

V duchu hlavního hesla „Let’s create IT together“ jsme během prvního kvartálu 2024 rozšířili portfolio o slovenské společnosti Ally Soft a ABITec, naše dlouholeté, velmi zkušené partnery.

Obě firmy teď spadají pod slovenskou ABRA Software. Ke spojení došlo po dlouhých letech úspěšné spolupráce, stávajícím zákazníkům jsme tak mohli začít poskytovat komplexní služby, aniž by cokoli pocítili. 

Jsem nadšený nejen z rozvoje zákaznické báze, ale také z příchodu velmi zkušených kolegů, kteří se okamžitě mohli zapojit do našich aktivit coby senior Sales manager, Account a konzultant – Jaroslava Jaška, Martina Jaška a Oskara Kandy,“ říká David Rožek, ředitel naší slovenské firmy.

„Rozšíření nám přinese zvětšení tržního podílu a posílení našeho zastoupení na Slovensku. Těmito akvizicemi získáme na zdejším trhu větší kompetence a budeme ještě lépe sloužit slovenským zákazníkům,“ komentuje obchod Miloš Procházka, který má v rámci ABRA Holdingu na starosti Strategy & Business Development.

A velkou radost z úspěšné transakce má samozřejmě také Jaroslav Řasa, CEO ABRA Holdingu. „Slovensko je naše srdcová záležitost, jsem velmi rád, že se to podařilo. Vítám naše kolegy a jejich zákazníky na palubě rodiny ABRA Holding,“ říká s tím, že další obchody brzy navážou. Doma i za hranicemi.

Foto: Pavol Svantner / Unsplash