WHO IS WHO? 

Poznejte blíž jednotlivé firmy a produkty spadající pod ABRA Holding.

ABRA Software Právě ABROU (pod původním názvem Aktis) to v roce 1991 všechno začalo. Jaroslav Řasa s Petrem Vackem založili firmu, která měla původně vyvíjet software pro školy. Až později se ukázalo, že lepší cílovou skupinou budou podnikatelé. Hlavní produkt ABRA Gen (all-in-one ERP) určený pro větší firmy (například Profimed, Lékarna.cz, Fokus Optik, Konsepti nebo Vasky) vyvíjíme v Praze spolu s chytrým softwarem pro moderní byznys ABRA Flexi (k zákazníkům patří třeba PrusaResearch, Liftago nebo Twisto). Flexi má část týmu také v Plzni. Oba produkty běží v cloudu a mají skvělé API. ABRA Software se v roce 2022 stala 100% vlastníkem společnosti FLORES Software a svoje portfolio tak rozšířila o specializovaná řešení, například pro výrobní firmy. 

V září 2022 se ABRA Software stala součástí německé investiční skupiny Elvaston. Tímto krokem vzniklo uskupení ABRA Holding, ve kterém skládáme dohromady skvělé týmy, odborníky a technologie v rámci střední Evropy, abychom českým i zahraničním zákazníkům a zaměstnancům poskytovali výjimečný přínos. Vybíráme si zajímavé softwarové firmy, které se doplňují a investujeme do lidí, kteří opravdu něco umí. 

Inekon Systems Zkušený partner českých a slovenských firem (Zetor, Komerční banka, Madeta), které chtějí skrz lepší plánování, efektivnější controlling a pokročilé analýzy zvyšovat svoji hodnotu, nabízí své služby od roku 2005, kdy odstartoval propojením zkušených programátorů, analytiků, finančních controllerů a IT specialistů. Manažerský informační systém BNS (Business Navigation System) u zákazníků nahrazuje stále hojně využívanou a pracnou excelovou formu tvorby plánů – produkt tak šetří jejich čas a poskytuje nové možnosti plánování (variantní plánování, rolující plány a forecasty, a další).  

Logio Na trhu působí od roku 2004, kdy se spojily dvě konzultační firmy – Logitec CZ jako specialista na logistické technologie a Economic Wizard s vlastním softwarem pro plánování a řízení toků v rámci dodavatelských řetězců. Dnes má Logio přes 180 zaměstnanců, kteří se snaží zlepšovat svět kolem sebe. Působí v několika zemích světa a má za sebou tisíce projektů. A kdo patří k jeho spokojeným zákazníkům? Řetězce Albert, Škoda Auto nebo Mall.cz.